19 C
Eskişehir
22 Mayıs Çarşamba 2024
Ana SayfaHaberlerYaşamLÖSEV'den Eskişehir'de farkındalık yürüyüşü

LÖSEV’den Eskişehir’de farkındalık yürüyüşü

LÖSEV Eskişehir İl İrtibat Ofisi, Eskişehir’deki vakfa kayıtlı aileler ve gönüllüleri ile bir araya geldi. 1-7 Nisan Ulusal Kanser Haftası ve Ramazan Ayı çalışmaları kapsamında düzenlenen farkındalık yürüyüşünde, kanser hastalığının yenilebilir bir hastalık olduğuna, Ramazan Ayı’ndaki desteklerin önemine dikkat çekilirken LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi’nin süren tam ruhsat mücadelesi için çabaların hala sürdüğü vurgulandı.

“Önce Çocuklar İyileşsin”

Kalabalık grupla Hamamyolu’nda başlayan farkındalık yürüyüşü, şehirde iyilik ve umut havası estirdi. Tek bir ağızdan “Önce Çocuklar İyileşsin” sloganları ile yürüyüş LÖSEV İl İrtibat Ofisi’nde sonlandı.

Ramazan Ayı’nda LÖSEV’e sağlayacağınız katkılar kapsamında;

• Türkiye’deki tüm banka şubelerinden “BAĞIŞ EKRANLARI” aracılığı ile masraf ödemeden veya internet bankacılığı üzerinden
• Tüm PTT Şubelerinden,
• www.losev.org.tr web sitemizden RAMAZAN BAĞIŞI, FİTRE VE ZEKAT” sekmelerine tıklayarak,
(Yardımlarınız için detaylı bilgiye https://www.losev.org.tr/bagis/Ramazan.html linkinden ulaşabilirsiniz.)
• Tüm operatörlerin faturalı hatlarından 3406 kısa SMS hattına LÖSEV, BAĞIŞ, MÜCADELE, CAN, TUĞLA kelimelerinden birini ya da 1998 kısa SMS hattına FİTRE yazarak SMS’le bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.
• LÖSEV Ofislerini arayarak ya da ziyaret ederek bağış yapabilir veya bilgi almak için 0312 447 06 60 numaralı telefondan LÖSEV Vakıf Merkezine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler
Benzer İçerikler