19 C
Eskişehir
22 Mayıs Çarşamba 2024
Ana SayfaHaberlerYaşamLösemili çocukların bayram çoşkusu

Lösemili çocukların bayram çoşkusu

LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve çocukluk çağı kanseriyle mücadele eden minikler Türkiye genelinde yapılan bayramlaşma etkinlikleri ile Ramazan Bayramını kutladı. Bayram hediyelerini alan, dans gösterileri ve oyunlarla neşelenen minik kahramanlar hep bir ağızdan umutla, “İyi bayramlar” diledi.

“Tüm çocuklar eşit doğar ve en iyi bakım ve tedavilere eşit kavuşurlar” inancı ile yola çıkan LÖSEV- Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 25 yıldır lösemili çocuklar başta olmak üzere çocukluk çağı kanserleriyle mücadele eden minik kahramanlara umut oluyor. LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve kanser ile mücadele eden çocuklar ve aileleri Ankara Vakıf merkez olmak üzere ofislerin olduğu illerde bayramlaşma etkinlikleri ile bir araya geldi. Ramazan bayramı kutlamaları için çocuklar ve gönüllüler tarafından gerçekleştirilen gösteriler renkli anlara sahne oldu. Çocuklar, masal kahramanları ile eğlenirken aileleri de bir arada vakit geçirdi.

Eskişehir’de Ramazan Bayramı Coşkusu

LÖSEV Eskişehir İl İrtibat Ofisi, vakfa kayıtlı aileleri ile Ramazan Bayramı’nı ofiste karşıladı. Bayramın birinci günü düzenlenen programda, aileler bir araya gelerek deneyimlerini ve yaşama umutlarını paylaştılar. Bayram hediyelerinin takdim edildiği buluşmada, zorlu mücadele bir an olsun unutulup, keyifli anlar geçirilerek hep bir ağızdan “İyi bayramlar” dendi.

Eskişehir İl Koordinatörü Yelda İlker yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “Biz LÖSEV olarak kocaman bir aileyiz. 25 yıldır maddi ve manevi desteklerle ailelerimizin yanındayız. Bugün de bir aradayız ve Ramazan Bayramını kutlarken tek dileğimiz tüm hastalarımız için sağlık. Destekleri için tüm gönüllü ve bağışçılarımıza teşekkürlerimizle…”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler
Benzer İçerikler