19 C
Eskişehir
22 Mayıs Çarşamba 2024
Ana SayfaHaberlerGüncelAyşe Ünlüce ilk güne renkli başladı

Ayşe Ünlüce ilk güne renkli başladı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, başkanlığının ilk mesaisine seçim kampanyası boyunca onu yalnız bırakmayan ve sürecin simgelerinden olan üstü açık vosvos ile gitti.

Eskişehir’in ilk kadın Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’den görevi devralmasının ardından başkanlık mesaisine renkli bir başlangıç yaptı.

Başkan Ünlüce, başkanlığının ilk gününde büyükşehir belediye binasına makam aracı yerine seçim kampanyası süresince onu yalnız bırakmayan ve sürecin simgelerinden olan vosvos ile geldi. İkametinden ailesinin el sallayarak uğurladığı Ünlüce, üstü açık vosvos ile geldiği belediye binası önünde vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Vatandaşların tebriklerini ileterek başarılar dilediği Ünlüce, “Bu seçimi hep beraber kazandık. Eskişehir kazandı. O nedenle Eskişehir için çok çalışacağız. Sizlerin sevgisi ve desteğiyle her sorunun üstesinden geleceğiz.” dedi.

Vatandaşlarla gerçekleşen sıcak ve samimi sohbet sonrası Ünlüce, belediye personeli tarafından karşılandı. Ünlüce daha sonra başkanlık makamına geçerek çalışmalarına başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler
Benzer İçerikler