- Reklam -

Odunpazarı Belediyesi kadınların yanında

2015 yılında Odunpazarı Kadın ve Aile Müdürlüğü, 5 yılda binlerce kadının hayatına dokundu.

Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Müdürlüğü, ayrımcılık ve şiddete maruz kalan kadınlar başta olmak üzere tüm kadınlara ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile destek oluyor.

Her zaman kadınların yanında olarak onlara destek veren Odunpazarı Belediyesi, yüz yüze danışmanlığın yanı sıra, koronavirüs salgının yüz yüze görüşmeleri zorlaştırması ve daha çok kadına ulaşmak için online danışmanlık vermeye de başladı.
Fiziksel, psikolojik, ekonomik ve cinsel şiddete maruz kalan kadınlar ve aile ile iletişimi konularında alanında uzman psikolog ile kadınlara destek veren Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün online danışmanlık hizmetleri arasında ‘çocuk danışmanlığı’, ‘ergen danışmanlığı’, ‘yetişkin danışmanlığı’, ‘aile terapisi’, ‘sınav kaygısı’, ‘stresle başa çıkma’, ‘bağımlılık’, ‘psikopatoloji’ ve ‘uyum sorunları’ da yer alıyor.
Destek almak isteyen kadınlar; 0222 250 76 46 nolu telefon üzerinden iletişim sağlayabilirler. Odunpazarı Kadın ve Aile Müdürlüğü hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasında Emek Mahallesi Ertaş Caddesi No: 172’de hizmet veriyor.

- Reklam -

Benzer İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Son Eklenen İçerikler

- Reklam -