- Reklam -

Kent Evinde Bir Ömür Mutluluğa Evet

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin Kentpark’da hizmete açtığı Kent Evi, evlenmek isteyen çiftlere oda nikahı ile kapılarını açtı.

02.02.2022 tarihinde bir ömür mutluluğa evet demek isteyen çiftlerin nikah işlemleriyle oda nikahı hizmetine başladı. Kent Evi 287 kişi kapasiteli salon nikahlarına başlayacak. Salon ve oda nikâhının yanı sıra kokteyl salonu ile mutlu çiftlerin sevdikleriyle bir arada bu günlerini kutlamalarına olanak sağlayan Kent Evi, 287 kişi kapasiteli. Vatandaşlar, Kent Evi’ne 0222 230 71 75 numaralı telefondan nikah randevusu ve diğer bilgiler için ulaşabiliyorlar.

Oda nikahının başladığı ilk gün, dört çifti ağırlayan Kent Evi, Okan Üner ve Halime Aktaş, Mahmut Dursun ve Hilal İpler, Serkan Ortatepe ve Nurseli Eren, İlker Erkocaaslan ve Gözde Çetinkaya çiftlerinin hayatlarını birleştirmesine vesile oldu.

Çiftleri bu mutlu gününde çikolata ve mektup ile yalnız bırakmayan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen mektubunda “Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir. Evliliğiniz boyunca sevginizin hep çoğalmasını, saygınızın ise bir ömür boyu hiç azalmamasını temenni ediyor, şehrimize kazandırdığımız Kent Evi’nde kıyılan ilk nikâhın sizlere bir ömür boyu huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Kent Evi’nde kıyılan ilk nikahlarda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Genel Sekreter Yardımcısı Senem Ekinci ve belediye bürokratları da çiftlerin mutluluğuna eşlik ettiler.

- Reklam -

Benzer İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Son Eklenen İçerikler

- Reklam -