Hediyeler çok önemli

Hediyeler çok önemli
09.10.2020 22:47
0

Türk Kadınlar Birliği Eskişehir Şubesi, Eskişehir Yazılıkaya Rotary ve Rotaract Kulübü ile Uluslararası Inner Wheel Eskişehir Kulüpleri üyeleri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Servisinde yatan çocuklara, hastanede daha güzel vakit geçirebilmeleri için bir adet Play Station 4 ve 5 adet tablet hediye etti.

Pandemi önlemleri alınarak düzenlenen törene Türk Kadınlar Birliği Eskişehir Şubesi, Yazılıkaya Rotary Kulübü Başkanı Hikmet İrem Kumbasar, Inner Wheel Derneği Başkanı Günay Çelik, Rotarac Kulübü Başkanı Uğur Berkay Tamer, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Muhammad Evvah Karakılıç, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi bilim dalı başkanı.Prof. Dr. Özcan Bör, Öğretim Üyesi Dr. Ersin Töret, Hakan Çukul ve Ayla Özerdem katıldı.

Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özcan Bör, teşhisi konmuş çocuk hastaların tedavisinin yaklaşık 2 yıl sürdüğünü, bu 2 yılın 7 ayını aralıklı olacak şekilde hastanede kalarak geçirdiklerini belirtti. Bör, hastanede tedavi gördükleri sırada onların güzel vakit geçirebilmeleri için bu hediyelerin çok anlamlı olduğunu ifade etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.