- Reklam -

Hediyeler çok önemli

Türk Kadınlar Birliği Eskişehir Şubesi, Eskişehir Yazılıkaya Rotary ve Rotaract Kulübü ile Uluslararası Inner Wheel Eskişehir Kulüpleri üyeleri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Servisinde yatan çocuklara, hastanede daha güzel vakit geçirebilmeleri için bir adet Play Station 4 ve 5 adet tablet hediye etti.

Pandemi önlemleri alınarak düzenlenen törene Türk Kadınlar Birliği Eskişehir Şubesi, Yazılıkaya Rotary Kulübü Başkanı Hikmet İrem Kumbasar, Inner Wheel Derneği Başkanı Günay Çelik, Rotarac Kulübü Başkanı Uğur Berkay Tamer, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Muhammad Evvah Karakılıç, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi bilim dalı başkanı.Prof. Dr. Özcan Bör, Öğretim Üyesi Dr. Ersin Töret, Hakan Çukul ve Ayla Özerdem katıldı.

Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özcan Bör, teşhisi konmuş çocuk hastaların tedavisinin yaklaşık 2 yıl sürdüğünü, bu 2 yılın 7 ayını aralıklı olacak şekilde hastanede kalarak geçirdiklerini belirtti. Bör, hastanede tedavi gördükleri sırada onların güzel vakit geçirebilmeleri için bu hediyelerin çok anlamlı olduğunu ifade etti.

- Reklam -

Benzer İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Son Eklenen İçerikler

- Reklam -