- Reklam -

Gençlere doğa sporları ve kampçılık eğitimi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi ve AKUT iş birliğiyle gençlere yönelik düzenlenen “Doğa Sporları ve Kampçılık Eğitimi” Haller Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin gençlere yönelik eğitsel, kültürel, sanatsal ve sosyal olmak üzere her alanda destek çalışmaları aralıksız sürüyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Gençlik Merkezi ve AKUT Eskişehir ekibi iş birliğiyle “Doğa Sporları ve Kampçılık Eğitimi” düzenlendi.

Gençlik Merkezi’nin yaz döneminde yapacağı kamplar öncesi gençlere önemli bilgilerin aktarıldığı eğitim, Haller Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Gençlerin büyük ilgi gösterdiği eğitimde AKUT tarafından yapılan sunumla kamp ve doğada kullanılan kişisel malzemelerin tanıtılmasının yanı sıra doğada güvenle, eğlenceli bir kamp yapmak ve doğanın değişen koşullarına karşı hazırlıklı olmanın yolları detaylı olarak anlatıldı.

Eğitim gençlerin merak ettikleri sorulara yanıt bulduğu soru cevap bölümü ile tamamlandı. Gençlik Merkezi yetkilileri, AKUT’a eğitime sunduğu katkı nedeniyle teşekkür ettiler.

- Reklam -

Benzer İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Son Eklenen İçerikler

- Reklam -