- Reklam -

En başarılı “Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi” Eskişehir Hayvanat Bahçesi

Sekizincisi düzenlenen ATRAX Fuarı kapsamında gerçekleştirilen, ATRAX Star Awards Eğlence ve Rekreasyon Yarışmasında Eskişehir Hayvanat Bahçesi, “En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi” kategorisinde birinci seçildi.

Her yıl binlerce ziyaretçi ağırlayan ve tatillerin vazgeçilmez cazibe merkezi olan Eskişehir Hayvanat Bahçesi, başarılı çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Nesli tükenme tehlikesinde olan birçok hayvanın bakımını gerçekleştiren Hayvanat Bahçesi ayrıca doğada yaralı bulunan yaban hayvanlarının tedavi ve rehabilitasyonunu da sağlıyor. Hayvanat bahçesindeki hayvanların doğal yaşam alanlarına benzer şekilde düzenlenen barınaklarıyla dikkat çeken merkez, ATRAX Star Awards Eğlence ve Rekreasyon Yarışmasında, “En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi” kategorisinde birinci oldu.

Ödül mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla duyuran Eskişehir Hayvanat Bahçesi yetkilileri “Bize bu mutluluğu yaşatan, Hayvanat Bahçemizi Eskişehir’imize ve ülkemize kazandıran başta Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Hocamız olmak üzere, her şartta özveriyle çalışmalarına devam eden tüm Eskişehir Hayvanat Bahçesi çalışanlarına ve bahçemize ilgi ve desteğini esirgemeyen siz değerli ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız!” dediler.

- Reklam -

Benzer İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Son Eklenen İçerikler

- Reklam -