- Reklam -

Çocuklara hayvan sevgisi aşılanıyor

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Sen de Bir Pati Sev’ projesi kapsamında Eskişehirli öğrencilere hayvan sevgisi aşılıyor.

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak üzere gerçekleştirdiği ‘Sen de Bir Pati Sev’ projesi kapsamında çalışmalar devam ediyor.

blank

Bugüne kadar Eskişehir çapında binlerce öğrenciye ulaşarak eğitim çalışması yürüten Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, son olarak TED Eskişehir Koleji Anaokulu’nda düzenlenen eğitim ile çocuklara hayvan sevgisini aşıladı. Etkinlikte veteriner hekimler tarafından öğrencilere hayvan sevgisi, sokak hayvanlarına nasıl davranılması gerektiği ve Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Çocukların konuyu pekiştirmesini kolaylaştırmak için Doğal Yaşam Merkezi’nden getirilen kedi ve tavşan da çocuklardan yoğun ilgi gördü. Okul yetkilileri de öğrencilere verilen eğitimin çok yararlı olduğunu belirterek, Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti. Etkinlik sonunda öğrencilere Tepebaşı Belediyesi tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

blank

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de sokak hayvanlarına mama desteğinde bulunan TED Eskişehir Koleji’ne teşekkür etti.

- Reklam -

Benzer İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

Son Eklenen İçerikler

- Reklam -